Contact

Curatella Surselva

Glennerstrasse 22a
7130 Ilanz

+41 (0)81 926 25 25

berufsbeistandschaft@surselva.ch 

formular da contact

emplenir ora, controllar e tarmetter
captcha

persunal

menader / procuratur professiunal
  • Gioni Coluccello

gioni.coluccello@surselva.ch 

procuratur professiunal
  • Beat Hosang

beat.hosang@surselva.ch 

procuratura professiunala
  • Andrina Derungs

andrina.derungs@surselva.ch 

procuratura professiunala
  • Annette Camenisch

annette.camenisch@surselva.ch 

procuratur professiunal
  • Thomas Nötzli

thomas.noetzli@surselva.ch 

referendari e menader administraziun
  • Oliver Schöpf

oliver.schoepf@surselva.ch 

referendaria
  • Anita Huonder

anita.huonder@surselva.ch  

referendaria
  • Brida Janka-Capaul

brida.janka@surselva.ch 

referendaria
  • Jeanette Giossi

jeanette.giossi@surselva.ch 

secretaria
  • Tina Caduff

tina.caduff@surselva.ch